Ile kosztuje nakładkowy zabieg wybielania zębów?

Witam ile kosztuje nakładkowy zabieg wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym czyli zrobienie odcisku zębów i żel wybielający?

Najlepiej zrobi Pani pytajac swojego lekarza lub sprawdzi w internecie. Niektóre gabinety zamieszczają cenniki na swoich stronach.

Ceny będą się różnić w zależności od gabinetu, ale średnio może to być koszt 600-800 zł nawet do 1500 zł. To zależy również od zastosowanej metody, a także kompleksowości wybielania, bo niektórzy stomatolodzy zalecają po wybielaniu gabinetowym uzupełnienie w postaci nakładek do wybielania w domu. Proszę się skonsultować ze stomatologiem, który pomoże wybrać Panu metodę, jak najlepiej spełniającą Pańskie oczekiwania.

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl