Ile kosztuje operacja plastyczna na bliznę?

Mam bliznę na twarzy powstałą wskutek zadrapań i mrozu. Dość mnie ona szpeci. Czy operacja plastyczna mogłaby pomóc? Jakie negatywne konsekwencje miałaby taka operacja? Ile kosztuje taka operacja?

Dzień dobry, koszty operacji są dość zróżnicowane. Po operacji również zostanie Panu blizna. Nowoczesna kosmetologia oferuje szereg zabiegów, które usuną blizny. Proszę zgłosić się do dobrego gabinetu kosmetologicznego, który zaproponuje rożne metody usunięcia blizn.

Pozdrawiam serdecznie

Bez możliwości zobaczenia Pana problemu na żywo, nie jestem w stanie udzielić stosownej informacji. W dobie dzisiejszych czasów, nie zawsze jest konieczność wykonywania operacji chirurgicznej. Warto rozważyć szeroko pojętą laseroterapię. W razie ewentualnych pytań, pozostaję do Pana dyspozycji.