Ile kosztuje usunięcie blizny?

Mam bliznę na całej lewej ręce mam ją 28 lat bardzo się jej wstydzę i bym chciała się jej pozbyć ile to by kosztowało i czy choć trochę jest refundowane?

Witam , usuwanie blizn nie jest refundowane.
Bliznę należy pokazać na konsultacji lekarzowi i dopiero po konsultacji będzie można dobrać metodę spłycenia. Zapewne będzie potrzebne parę zabiegów.Najczęściej na blizny stosuje się zabiegi laserowe oraz peelingi medyczne.

Witam
Najskuteczniejsza metoda redukcji blizn są zabiegi laserem CO2. Jest to złoty standard leczenia blizn. Zwykle trzeba wykonać kilka zabiegow, niestety nierefundowanych przez NFZ. Cena zależy od powierzchni skory poddanej leczeniu i jest ustalana indywidualnie przy konsultacji.
W tej chwili potrzebuje pacjenta do przeprowadzenia testu nowego protokołu zabiegowego. Prosze sie ze mną skontaktować.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka