Ile mógłbym osiągnąć dodatkowych cm poprzez wydłużanie kończyn?

Witam, jestem chłopakiem 20lat i niestety 169cm wzrostu, wiem że hormony wzrostu w moim wieku już nic nie pomogą, chciałbym się zapytać ile mógłbym osiągnąć dodatkowych cm. poprzez wydłużanie kończyn (najlepiej kości piszczelowej) i ile mniejwiecej liczyć koszty takiej usługi z rehabilitacja implantem itp. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.