Ile może trwać plamienie od odstawienia?

Witam . mam problem otorz zaczełąm brac tabletki anty od pierwszego dnia okresu czyli 4.12 przerwalam branie tabletek po 12 tabletce poniewaz caly tez czas mialam plamienie od odstawienia tabletek dostalam miesiaczke to juz 2 dzien i moje pytanie brzmi ile ono moze trwac ?

Witam serdecznie. Nie jestem w stanie określić ile takie krwawienie może trwać, ponieważ wynika ono ze spadku poziomu hormonów i zależy w dużej mierze od odpowiedzi organizmu na ten fakt. Nie powinno ono jednak utrzymywać się długo niż 7-10 dni.