Ile należy ćwiczyć, aby nie przytyć?

Ile należy ćwiczyć, aby nie przytyć? Codziennie odżywiam się zdrowo- nie jadam słodyczy , białego pieczywa. Wybieram warzywa , chude mięso i nisko-tłuszczowy nabiał. Czy trzeba ćwiczyć po każdym posiłku?

Ilość i czas trwania treningów zależy od tego co chcemy osiągnąć. Aby zachować ładną sylwetkę i nie przytyć, wystarczy ćwiczyć kilka razy w tygodniu. Ważne aby ćwiczenia były wykonywane regularnie. Na początku zachęcam do ćwiczeń nawet tylko 1 w tygodniu, stopniowo można zwiększać do 3.
Ćwiczenie po każdym posiłku nie ma sensu, a wręcz może prowadzić do przetrenowania i być zwyczajnie nieprzyjemne.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/

Powinna Pani mieć obliczoną przez dietetyka podstawową przemianę materii oraz zużycie energetyczne i w oparciu o te dane obliczone kalorie indywidualnie dla Pani
Pozdrawiam