Ile pokarmu odciągniętego z piersi powinno wypić 2-tygodniowe niemowlę?

Moja córeczka ma dwa tygodnie. Ponieważ zaczęło mi brakowac pokarmu w piersiach zaczęłam używać pompy. Ile taki niemowlak moze wypić mleka z piersi? Ściągnęłam jej 60ml i wypiła wszystko. Czy to nie jest za duzo?

Aleksander Ropielewski

Jest to wartość około 50 ml takzę 60 ml nie jest niczym niepokojacym.