Ile powinien zjadać 3-tygodniowy noworodek?

Dzień Dobry. Mam pytanie odnośnie noworodka (3tyg). Wszędzie piszą że powinien zjadać ok. 90ml mleka modyfikowanego. Dajemy mu tyle ale on po takiej ilości jest dalej wściekły i po pół godzinie płaczu potrafi zjeść drugą taką samą ilość ? Co mamy robić, jak mu nie damy to płacze, ale to są chyba za duże ilości ? Ostatnio też się wścieka bo nie może chyba kupki zrobić od jednego dnia a je takie ogromne ilości ? Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u pediatry i ocena . Kazde dzieco jest indywidualne lecz bardziej znaczące jest zaparcie