Ile powinnam spożywać kalorii, abym mogła dalej tracić na wadze?

Mam 38 lat ,160 cm kobieta waga 64 kg,zaczęłam się odchudzać, niestety po krótkim czasie przytrafiła mi się kontuzja kolana (zerwane wiezadlo) obecnie wogole sie nie ruszam ile powinnam spożywać kalorii aby moc dalej tracic na wadze i czy to wogóle możliwe poruszając się o kulach

Witam Panią,
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele oraz jakie ma Pani zapotrzebowanie energetyczne. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis Oczywiście, że jest możliwe odchudzanie nawet przy braku ruchu. Należy jeść zdrowo a przy tym spożywać mniej kcal niż wskazuje na to czynna przemiana materii - tak aby zachować ujemny bilans energetyczny.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk