Ile powinnam ważyć? Mniej? Więcej?

Mam dwanaście lat i ważę 44 kg. Mój wzrost to od 150 cm do 155 cm. Ile powinnam naprawdę ważyć? Czy ważę za mało? Czy może za dużo? Proszę o odpowiedź ;)
ponad rok temu

Witam serdecznie,

powinnaś dokładnie zmierzyć swój wzrost lub poprosić kogoś o pomoc w tym, ponieważ 5cm to spora różnica.Jednakże przymując obie wartości wzrostu i Twoją masę ciała, wynika, iż nie masz nadwagi, ani niedowagi. Twoja masa ciała mieści się w zakresie normy między 50 a 75 centylem.

Pozdrawiam