Ile stolcu powinno dziennie oddać dwumiesięczne dziecko karmione piersią?

Ile stolcu powinno dziennie oddać dwumiesięczne dziecko karmione piersią? Czy jest normalne oddawanie stolca co 3-4 dni u dwumiesięcznego dziecka? Jak radzić sobie z kolkami brzusznymi u 2 miesięcznego dziecka?

dziecko karmione piersią w okresie intensywnego wzrostu tzw skoku rozwojowego może oddawać stolec raz na kilka dni, ale nie powinien odczuwać z tego tytułu dolegliwośći, jeśli się męczy, do tego ma kolki warto porozmawiać z pediatrą, który zbada dziecko, być może będzie potrzebna zmiana diety u Pani pozdrawiam