Ile takie zmęczenie może trwać?

Od ponad 2 miesięcy ciągle czuję się zmęczona, 24h na dobę. Nawet długi sen nie regeneruje. W ciągu dnia nie mam na nic ochoty, nie mam siły na podstawowe czynności i ciągle czuję się senna. Wcześniej 3 miesiące bardzo stresowałam się w pracy, czy po takim stresie może wystąpić taka reakcja organizmu? Ile takie zmęczenie może trwać? I jak temu zaradzić? Dodam że już nie mam stresów wogole, więc czy to normalne że zmęczenie się utrzymuje? Oczywiście robiłam wszystkie badania, wyszły prawidłowo.

Dzień Dobry Pani,

Jak najbardziej, opisane przez Panią symptomy mogą być odpowiedzią Pani organizmu na przewlekający się stres i potrzeba czasu na regenerację ( trwa to u Pani za długo).
Proszę nie czekać i sięgnąć po pomoc specjalistyczną do Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i opcjonalnego leczenia.

Z przesłaniem dla Pani tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

jeśli wykluczone są problemy somatyczne, zalecałabym konsultację i diagnostykę czynnika psychicznego w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).

Pozdrawiam serdecznie