Ile THC utrzymuje się w mózgu?

Witam, Mam pytanie, czy thc moze sie utrzymywac w mozgu od ponad miesiaca? Zapalilam haszysz 16 tego pazdziernika i pod wplywem tego narkotyku czulam strasznie cisnienie w oczach, do tego stopnia, ze balam sie, ze dostane zeza. Od tego czasu nie moge dojsc do siebie, czasami budze sie z podobnym uczuciem tego okropnego cisnienia w oczach. Czasami zdarza mi sie w ciagu dnia. Minelo juz tyle czasu, a ja sie boje, ze cos sobie uszkodzilam. Czy jest to mozliwe, ze to THC dalej utrzymuje sie mozgu? Czy Spirulina moze pomoc w pozbyciu sie THC z mozgu? Czy jest mozliwe, ze cos w mozgu zostalo toksycznie uszkodzone? Zapalilam 4 skrety kazdego dnia pod rzad. Pierwszego i drugiego dnia, bardziej sie zaciagnelam i mysle, ze to byl szok dla organizmu, bo nidy tego nie robilam. 3 i 4 dnia juz tak nie wdychalam mocno, bardzo malo. Teraz czuje sie dziwnie, moj wzrok sie pogorszyl, mam jakies mroczki przed oczami, widze jak za mgla. Badalam swoj wzrok u optyka 2 razy w 2 roznych miejscach i wyglada na to, ze moj wzrok jest perfekcyjny. Zastanawiam sie, gdzie moze byc przyczyna? Czy to jest zwiazane z mozgiem? Czy moze mam depresje? Dziekuje z gory za pomoc, AS

THC utrzymuje się całym w organizmie do pól roku, uszkadza neurotransmisję przekaźników w mózgu, może powodować różne zaburzenia psychiczne, powoduje zaburzenia pamięci, co 4 -ta osoba przewlekle przyjmująca ma psychozę.Jedyna droga pomocy to leczyć się odwykowo i zmienić styl życia.