Ile trwa leczenie grypy?

Jestem pierwszy raz w życiu chora na grype prosze mi napisaćleże od wtorku i nic temperatura pojawia sie tylko wieczorem właśnie teraz i od wtorku spada ok kilka stopni straszny kaszel niby mokry a po zażywaniu syropów wykrztuśnych ambrosol i tak nie chce sie odlepiać muszę włożyć w to tyle siły że doprowadza mnie to do wymiotów nic nie mogę zwymiotować bo nic nie jadłam od wtorku jestem strasznie wyczerpana prowadzą mnie do toalety bo sama nie dojde ile to potrwa ile tpo potrwa proszę odpiszci

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety ie ma standardowego czasu trwania choroby i jest to zależność indywidualna. Jeżeli postępowanie objawowe, które Pani stosuje nie da skutku po około 7-10 dni proszę o wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.