Ile trwa RMI kolana?

Witam,czeka mnie rezonans magnetyczny kolana,czy przy rmi podaje sie kontrast jesli to jest kolano i jak sie go podaje dozylnie czy do kolana?Ile trwa rmi kolana i co wykaże jego wynik?Dziekuje za odpowiedź.

Witam serdecznie,

Czas badania jest różny w zależności od ilości sekwencji oraz czy zostanie podany środek kontrastowy, wówczas czas trwanie badania może się wydłużyć.. Mniej więcej badanie trwa ok 30 minut.

Pozdrawiam.