Ile trzeba czasu, aby doszło do zapłodnienia po odstawieniu antykoncepcji?

witam moja narzeczona 2 miesiace temu odstawia antykoncepcje chcemy starac sie o dziecko mam pytanie ile potrzeba czasu aby doszo do zapodnienia kochalismy sie od odstawienia bez zabezpieczenia ale narazie nic prosze o pomoc

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Pani,
Powrót do regularnych cykli po odstawieniu antykoncepcji jest różny i zależy od wielu czynników. W przypadku braku ciąży w ciągu 12 miesięcy, należy zgłosić się do poradni leczenia niepłodności.