Ile trzeba odczekać na wstawienie implanta?

Witam mam takie pytanie mam do wyrwania zeba trójke kiedys był leczony kanalowo ale kanal do konca niebyl wypelniony i teraz boli i puchnie dentysta muwkg albo usunac albo poddac üie resencji niewiem co zrobic? A np po wyrwaniu tego zeba ile trzeba odczekac na wstawienie implanta? I w jakich cenach sa implanty na podkarpaciu? Dziekuje z góry za odpowiedz

Witam,

W pierwszej kolejności ząb należy ponownie leczyć kanałowo, poprawnie. Zazwyczaj pozwala to zachować ząb. W razie gdy leczenie kanałowe z różnych przyczyn nie może zostać prawidłowo przeprowadzone należy wykonać zabieg resekcji. Implant jest najlepszą metodą zastąpienia zęba w przypadku kiedy powyższe metody leczenia zęba nie przyniosą skutku. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski