Ilość estradiolu a badanie poziomu hormonu

Witam . Badania poziomu hormonow wykazały że ilosc estradiolu w moim organizmie jest na granicy normy. Podczas USG nie wykryto zadnej patologii jednak grubosc mojego endometrium wynosilo 5mm - badanie 9dc. Chcialam dodac ze owulacja u mnie wystepuje . Lekarz przepisal mi tabletki anty zeby uregulowac hormony i miesiaczke. Czy cienkie endo moglo spowodowac ze do tej pory nie zaszlam w ciaze mimo ze od kilku miesiecy uprawialm seks bez zabezpieczenia? czy tabletki anty wplyna na grubosc endo?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną braku ciąży mogą być zaburzenia hormonalne. Proszę zastosować zaleconą terapię oraz udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.