Ilość leukocytów w moczu w 9 tygodniu ciąży

Dzien dobry Jestem w 9 tygodniu ciazy i w ogolnym badaniu moczu wyszlo ilosc leukocytow 500! bakterie poj. reszta wynikow dobra, bez bialka itp. bardzo często oddaje mocz, ale nic mnie nie piecze i nic nie boli, poza nudnosciami. Czy moze to oznaczac cos groznego dla mnie i dziecka? bardzo mnie ten wynik przerazil. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na infekcję. Ponieważ każda infekcja może być potencjalnie niebezpieczna dla dziecka, koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który wdroży właściwe leczenie.