Ilość snu u 14-miesięcznej córki

Witam mam takie pytanie moja corka ma obecnie 14 miesiecy w ciagu dnia spi 2do 2,5 godz a w nocy spi 6.Od urodzenia bylo tak ze zasypiala przy piersi 0 19 i potem wstawala do karmienia o 3/4rano a w ciagu dnia robila se drzemki po 10/15 min jest czy jest to naturalne ze tak malo spi?mam sie udac z nia do lekarza? jest zdrowa nic jej nie dolega

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Rozwój dziecka może wyglądać bardzo indywidualnie.