Ilość spożywanych kalorii i ćwiczenia na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej

Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć ile kalorii muszę jeść dziennie, aby schudnąć przy wzroście 162 i wadze 56 kg? Chciałabym schudnąć trochę do końca sierpnia, tylko nie wiem jak tego dokonać. Ile czasu dziennie powinnam poświęcać na ćwiczenia i jakie są polecane na w miarę szybkie spalanie tej tkanki tłuszczowej?

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Aby ustalić dokładnie zapotrzebowanie organizmu pod uwagę bierze się nie tylko płeć, wiek wagę i wzrost, ale też wiele innych czynników - chociażby stan zdrowia i codzienny tryb życia.
Co do aktywności fizycznej - zalecam interwały, które przynoszą spore efekty.
Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta w gabinecie dietetycznym, gdzie specjalista przeprowadziłby dokładny wywiad i odpowiednio dobrał kaloryczność menu.

Pozdrawiam ciepło,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl