Ilość spożywanych kalorii przy odchudzaniu

Chciałam zacząć się odchudzać. Interesuje mnie ile jeść kalorii dziennie aby schudąć. Mam na mię Ola i mam 12 lat ważę 54kg i mam 157 cm wzrostu. I chciałąbym wiezieć ile jeść kalorii aby schudnąć ?

Witam serdecznie,
Twoja masa ciała jest odpowiednia dla Twojego wzrostu. Nie zalecam Tobie odchudzania. W zależności od Twojej aktywności fizycznej, zapotrzebowanie na dzienną kaloryczność wynosi około 1900-2100 kcal