Ilość wypadających włosów u zdrowego człowieka

Mam pytanie odnośnie tego ile u zdrowego człowieka wypada dziennie włosów , jaka jest norma? Pytam, bo ostatnio wydaje mi się, że wypada mi ich więcej, ale mam też dużo stresu ostatnio - nowa praca, uczelnia. Mam 25 lat, dziękuję za odpowiedź.

Witam,
przyjmuje się ,że normą jest do 100 dziennie.Stres może powodować nadmierne wypadanie włosów.
Proszę spróbować oszacować jak dużo wypada u Pana.
pozdrawiam