Implant a codzienne plamienia

Od ponad miesiaca codziennie plamie, w pierwszych dniach bylo to brazowe teraz jest to jasna krew, czasem z brazowym. Rzadko malutkie skrzepy.... Martwie sie czy to nie jest ciaza poniewaz czuje inny ksztalt mojego brzucha oraz on pulsuje... Tylko mam stala antykoncepcje - implant oraz robiac trzy testy wyszly negatywne... Co to moze byc? Dodam jeszcze ze implant mam juz od 10 miesiecy i wczesniej mialam normalne miesiaczki.... Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji radziłbym skonsultować się z ginekologiem. Możliwą przyczyną zgłaszanych dolegliwości są wahania hormonalne.