Implantacja utraconych zębów

Planuję implantację utraconych zębów.Interesuje mnie metoda implantacji indywidualnej metodą TSI. Czy ta implantacja jest metodą bezpieczną i czy ktoś na Śląsku zajmuje się tego rodzaju implantacją?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Implantacja indywidualna metodą TSI jest metodą bezpieczną aczkolwiek stosowaną tylko w określonych przypadkach, tj. kiedy niemożliwe jest zastosowanie tradycyjnych implantów. Wśród wskazań znajdują się: przewlekłe zapalenie błony śluzowej zatok szczękowych lub ich polipowatość, zaniki kości szczęki, zaawansowana parodontoza, itd. O szczegółach proszę porozmawiać ze swoim lekarzem dentystą.