Impotencja u partnera 36-latki

Dlaczego moj partner kiedy mieszka z żoną i ma kochanke idąc ze mną do łóżka jest prawdziwym kochankiem a kiedy mieszka tylko ze mna staje się impotentem nawet gdy ja próbuję przejąć inicjatywe wykreca się zmeczeniem staroscia nie pozada mnie tylko od niechcenia zaspokaja zadko

Witam!
Pewnie jest to problem natury psychologicznej dotyczący pani partnera i dlatego jego zachowanie jest takie a nie inne w sytuacji , kiedy jest z panią i mieszka na codzien , ale to pani partner jeśli chciałby może to zmienić . Pozdrawiam

Dość często panowie radzą sobie lepiej na randkach, niż jak mieszkają. Jest to znane zjawisko.
Często już nawet dłuższa randka, np. wyjazd na weekend nuży mężczyznę i zniechęca...
Nie jest to problem stricte medyczny, ale dotyczący sfery psychicznej, a nawet duchowej...
Nie zaleca się w takich przypadkach tabletek, ale raczej uważne przemyślenie sytuacji.
Bywa, że wizyta u dobrego psychologa pomaga w uporządkowaniu swoich emocji, uczuć i myślenia.
Proszę i to wziąć pod uwagę.
Pozdrawiam. JW, Poznań.