Impuls prądu a laser frakcyjny na usuwanie blizn

Witam serdecznie mam 28 lat. Bardzo proszę o pomoc, mam bliznę na brodzie2 na2cm poUsunięciu guzka zmiany łagodnej który towarzyszył mi od urodzenia.Zabieg chirurgiczny okazał się dla mnie udręką miałem problemy z gojeniem szwy się rozeszły 2razy.Rana była gojona na otwarto, miałem przerost.Blizna była biała, Użyto lasera eco2 blizna nie przerosła jest czerwona ponad rok czasu. Metoda MFRF IMPULS PRĄDU RF podaje stronę http://ksztaltosfera.pl/oferta/blizny.html BędzieLepszaNiż laserFrakcyjny???

Zajmuję się leczeniem czerniaków , a nie usuwaniem blizn!!! Malo się na tym znam - nie będę się więc wypowiadał autorytatywnie!!! Proszę sluchac opinii specjalistów w tej dziedzinie!!! zż