Infectio HPV suspecta

witam ,proszę o analizę badania histopatologicznego ,, fragmenta partis vaginalis cervicis sine signis dysplasiae . Infectio HPV suspecta'' z góry dziękuję i pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Fragmenty nabłonka płaskiego szyjki macicy bez cech dysplazji (to dobrze). Podejrzenie infekcji wirusem HPV. Druga część rozpoznania wymaga dalszej diagnostyki dlatego proszę zgłosić się do swojej poradni ginekologicznej.