Infekcja bakteryjna po ekstrakcji zęba

Witam! Około 12 dni temu mialm usuwamego zeba,7 dół. Do końca dnia bolalo jak to po wyrwaniu. Następnego dnia rana znów zaczęła mocno bolec ,udałem sie do dentysty i okazało sie ze miałam infekcje bakteryjna, oczyścili ranę i włożyła nowe lekarstwa (rana nie była szyta) , bol następnego dnia ustąpił . Po 3 dniach znów zaczęło bolec ale nie rana , najbardziej odczuwam bol w skroniach , ucho i mam potężne bóle głowy , a nocami jak sie kładę czuje jak cos sie sączy z rany. Co to może być ?Dziekuje

tak zwany suchy zębodól , czyli miejscowe ograniczone zapalenie poekstrakcyjne kości , wymaga dokładnego oczyszczenia rany (skrwawienia) rany i być może kolejnych wizyt związanych z toaletą rany czasem również antybiotykoterapii