Infekcja dróg moczowych a dyskomfort w obrębie brzucha

Witam od 2-3 tygodni męczy mnie dyskomfort po lewej stronie brzucha, czasem odczuwam ucisk z obu stron. Tydzień temu wyleczyłem zapalenie dróg moczowych. Za ponad tydzień mam się zjawić na USG jamy brzusznej.

Oprócz wykonania USG jamy brzusznej radziłbym wykonać badanie (kontrolne?) ogólne moczu po leczeniu infekcji dróg moczowych.