Infekcja grzybicza i nieprawidłowy wynik cytologii

witam mam pytanie od ponad półtorej roku borykam się z infekcją grzybiczna miałam w2015 roku nieprawidłowy wynik cytologi asc-us po kolposkopi okazało sie że miałam przewlekłą inekcję szyjki macicy,leczenie półroczne i cytologia znowu ze stanem zapalnym,mija kolejne pól roku i średnio co miesiąc mam stan grzybiczny mam już dośc lekarz wypisuje leki tylko a ja nie mogę zrobic cytologii bo stan zapalny czy tej nadżerki nie można wypalić ?zamrozić?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy partner seksualny jest również leczony? konieczne jest leczenie obu osób. proszę koniecznie ponownie udac sie do lekarza ginekologa, byc moze wymaz z anybiogramem bedzie mozna zastosowac najbardziej odpowiednie leczenei.