Infekcja grzybicza w 40. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 40 tc. Wczoraj dostałam globulki Pymafucin dopochwowo bo okazało się, że jest infekcja grzybicza. Dzisiaj od rana miałam brunatna wydzieline z pochwy z nitkami krwi, po południu dodatkowo ciemnokrwista galaretka. Czy to mógł być czop śluzowy? Rozwarcie wczoraj mialam na 1cm plus skurcze przepowiadajace. Czy moge dalej stosowac Pymafucin?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie. można udac sie na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.