Kobieta , 20 lat Witam, dopadła mnie infekcja.W pon bolały mnie mięśnie i stawy, czułam się źle, pociłam się.Wieczorem ścięło mnie z nóg-wyczerpanie, ból mięśni i stawów. Byłam rozpalona.Boli mnie gardło przy przełykaniu,pojawiła wydzielina.Pani Doktor stwierdziła infekcję, wypisala leki, bez antybiotyku.Od wczoraj jest gorzej.Bolą mnie węzły chłonne, uszy, mam biały nalot na języku i białe plamki(?) na migdałkach, które wypłukały się wraz ze śliną lub podczas mycia zębów. Jest coraz gorzej. Co powinnam zrobić?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.
  • Ortopedia – Ciało ludzkie składa się z blisko 206 kości. Układ kostny i stawowy zapewnia stabilny punkt mocowania dla tkanek miękkich. Kości połączone są ze sobą za pomocą więzadeł i ścięgien. Chronią ważne narządy wewnętrzne, np. mózg, serce, płuca. Pełnią również funkcję magazynu składników mineralnych, wapnia i fosforu, które są dostarczane do różnych części ciała przez krew.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: