Infekcja intymna a zabieg inseminacji

3 tygodnie temu odczuwałam pieczenie i swędzenie pochwy, dostałam od lekarza ginekologa Gynoxin, w odstępnie kilku dni. Objawy nie ustąpiły całkowicie, przyjmowałam doustnie Femistept Uro, po którym było już całkiem nieźle, aż do dzisiaj - Dzisiaj odczuwam bardzo duże pieczenie, silne parcie na pęcherz, w moczu zauważyłam krew. Czy to objawy infekcji która wymaga antybiotyku? Pije dużo płynów, jutro mam mieć zabieg inseminacji (staramy się o ciażę) czy mogę przyjąć bezpieczny antybiotyk?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.