Infekcja po laparoskopii pęcherzyka z kamieniami

Dopisze jeszcze ze zlapalam infekcje bedac w domu po laparaskopi woreczka z kamieniami(operacja byla 20 stycznia),przez tydzien mialam wysoka goraczke,jakos ja zbilam przez tydzien,pozniej mialam katar i zaczal sie kaszel,ktory trwa do dzisiaj.Bylam u internisty,dostalam antybiotyk,ale nie mam nazwy,nic nie pomoglo,pilam rozne syropy na kaszel suchy,tabletki do ssania,ale nic nie pomaga,czekam na wizyte u pulmologa,spirometria jest dobra.

Witam. Suchy kaszel najprawdopodobniej jest wynikiem podrażnienia górnych dróg oddechowych i może utrzymywać się nawet do kilku tygodni po wyleczeniu infekcji. Proszę dbać o odpowiednie nawilżenie powietrza w pomieszczeniach i postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.