Infekcje dróg moczowych a wydzielina z pochwy

Re: Śluz przypominający białko jaja kurze w połowie cyklu <- poprzednie pytanie. Dokładnie mam to samo... śluz przypomina białko jaja kurzego lecz też jest przy tym ból brzucha jak przy miesiączce...prawie podobne objawy ( tylko delikatniejsze) również temu towarzyszy taki mocniejszy zapach pochwy. Parę miesięcy temu miałam infekcję drug moczowych, czy też może być to przyczyną takiej barwy i konsystencji śluzu? Proszę o odpowiedź ;)

Lek. Tomasz Budlewski

Opis śluzu bardziej wskazuję na zbliżającą się owulacje. Proponuję dla pewności udać się do ginekologa. Lekarz po badaniu, określi i wytłumaczy zasady obserwacji śluzu.