Infekcje dróg oddechowych u 7-miesięcznego dziecka

MÓJ SYN MA 7 MIESIĘCY OD TRZECH MIESIĘCY CHORUJE. ZACZĘŁO SIĘ OD OSKRZELI, BRAŁ JUŻ DWA ANTYBIOTYKI. TERAZ OSŁUCHOWO JEST CZYSTO, ALE NADAL MUSZĘ GO INHALOWAĆ RANO I WIECZOREM BERODUALEM I NEBBUDEM I W POŁUDNIE SAM BERODUAL, JAK JEDNEGO DNIA RANO I W POŁUDNIE GO NIE INHALOWAŁAM TO WIECZOREM MIAŁ CIĘŻKI ODDECH A NASTĘPNEGO DNIA POJAWIŁ SIĘ CZĘŚCIEJ KASZEL, WIEC NA NOWO GO INHALUJE, ALE TO JUŻ TRWA BARDZO DŁUGO CZY TE INHALACJE SĄ W STANIE GO WYLECZYĆ? CZY TO JEST ASTMA?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.