Infekcje gardła, anemia i nerwowość u żony

zona ma złe wyniki ma mało czerwonych krwinek ma anemie jest momentami bardzo nerwowa łapią ją ciągłe infekcje gardła,angina ,ma momentami bardzo gorące ciało ciągle by spała proszę mi napisać czy jest chora bo chyba coś ukrywa a ja niemogę jej pomuc i niechce się leczyć

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim należy zająć się anemią. Być może powyższe objawy wynikają prawdopodobnie z niedokrwistości. Trzeba byłoby wykonać badanie lekarskie aby coś więcej powiedzieć. Proponuję namówić żonę na wizytę do lekarza rodzinnego celem otrzymania odpowiednich zaleceń.