Infekcje układy oddechowego i bóle gardła

Witam. Od ponad roku mecze sie z infekcjami układu oddechowego. Najpierw byly to zatoki. Lekarz kazał mi usunąć zab i to pomoglo.Ale na drugi dzień po wyrwaniu zaczol sie problem z gardlem który trwa juz 9 miesięcy. Boli mnie caly czas a do tego niema dnia żebym nie czul objawów przeziębienia. Nie pomagają żadne antybiotyki w wymazie wyszedł gronkowiec zlocisty marsa ale lekarz twierdzi ze to nie to Bo w gardle niema ropy jest jedynie czerwone. Niema dnia bez tabletek I nikt nie sie co to jest.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.