Infiltratio carcinomatosa probabiliter neuroendocrinale w wyniku badania histopatologicznego

Witam, bardzo proszę o deszyfracje, określenie rokowania oraz wskazanie drogi. Rozp. histpat: Infiltratio carcinomatosa probabiliter neuroendocrinale. Część komórek wykazuje dodatnią reakcję na synaptofizynę. CK8/19 dodatnie. CK19 dodatnie. Synaptofizyna-słabododatnie. Chromogranina ujemna Ki-67-80%. Ps hemoglobina - 7.5 - dzisiaj będzie transfuzja. Są przerzuty do wątroby, ale po ponownym badaniu krwi nie stwierdzono wzrostu. Czy pozostała już tylko ter. paliatywna? Bardzo pro

Mam za mało danych o ognisku pierwotnym i stopniu zaawansowania klinicznego choroby , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie , proszę szczegółowo omówić sprawę z onkologiem prowadzącym , zż