Intensywna migrena i ból brzucha

Wczoraj trafiłam na pogotowie z bólem brzucha w prawej stronie wyrostek wykluczony usg jamy brzusznej w porządku bolało tak zaraz po prawej przy pepku . Naj gorzej bolało jak nabierałam powietrza . Dostałam coś przeciwbólowego dożylnie nie pomogło choć dziś jest lżej . Ale za to dziś boli mnie strasznie głową z przodu z prawej strony wygląda to tak jak migrena czy to może być od tego ze wczoraj się tak mocno zdenerwowałam i dziś tym bólem brzucha? I co to może być ten ból brzucha ?

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale objawy przedstawione przez Panią są zbyt mało specyficzne (zarówno jeśli chodzi o ból brzucha jak i ból głowy) i bez możliwości zadania pytań i przeprowadzenia badania nie jestem w stanie Pani udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski