Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Intensywne krwawienie przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam mam pytanie tego typu 21 stycznia tego roku urodziłam dziecko później krwawilam 6 tygodni następnie 28 marca dostałam miesiączki i zarazem zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne yasminelle po czym miesiączka trwała 20 dni prawie tyle ile było tabletek teraz mam 7 dni przerwy w braniu tabletek i znowu krwawie przez ten cały czas mam dość intensywne krwawienie czy to normalne czy powinnam jechać z tym do lekarza proszę o odpowiedź z góry dziękuję
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety