Intensywne krwawienie w 8. tygodniu ciąży a ryzyko poronienia

witam jestem w 8 tyg ciąży. w niedzielę miałam lekkie plamienie, p.doktor w szpitalu powiedziała ze wszystko jest ok,ale czoraj miałam juz bardzo silne krwawienie i lekarz nie był w stanie mi powiedzieć czy poroniłam ,nie widział nic na usg twierdząc że za dużo krwi. dzis miało sie okazać z badań krwi czy poroniłam. ale wyszło mi ze bhcg wzrasta :(nie wiem co mam myśleć bo takie ogromne czopy krwi mi wyleciały. czy to poronienie??czy możliwe jest że jednak uda się utrzymać ciąże??

Witaminy w ciąży

Ale niestety w żaden sposób nie odpowiem Pani na to pytanie skoro nawet ginekolog prowadzący nie mógł na to pytanie Pani odpowiedzieć. Skoro wzrasta poziom betaHCG to raczej nie doszło do poronienia. Proszę zgłosić się na kontrolną wizytę do ginekologa prowadzącego według jego zaleceń.