Intensywne miesiączki, skurcze nóg i ogólne osłabienie a przyjmowanie Jasmine

Witam, mam założoną spiralę od 4 lat. Mam przy tym obfite miesiączki do 8 dni. Teraz chciałam ze względu na urlop przesunąć sobie okres i wzięłam przy rozpoczęciu cyklu Jasmine.Biorę 9 dzień i mam bardzo intensywną miesiączkę, właściwie nic nie wskazuje, aby się szybko skończyła. Doszły do tego skurcze nóg i ogólne osłabienie. Czy mam przerwać branie tabletek czy kontynuować do końca opakowania? Przed założeniem spirali brałam te tabletki i nic się nie działo. Dziękuje za odpowiedź.

Niestety drospirenon zawarty w tych tabletkach 6x zwiększa ryzyko zatorów i zakrzepicy, myślę ze należy je przerwać. W Pani wypadku najlepiej sprawdziła by sie wkładka domaciczna hormonalna MIRENA. Zapraszam .