Intensywne ruchy dziecka w 24. tygodniu ciąży

Dzien dobry. Jestem w 24 tyg ciąży od ok 3 tyg czuje ruchy synka najczesciej w dole jakby kopał po szyjce czasem wyżej.2 tyg temu bylam na badaniu polowkowym synek ułożony jest jeszcse nozkami w dół a łożysko mam na przedniej scianie. Z szyjka wszystko ok . Czy te ruchy jakby w szyjke sa bezpieczne i normalne zapomnialam zapytac swojego lekarza a wizyte mam teraz we wrześniu 8. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

warto jest aby udać się do lekarza ginekologa szybciej jezeli cokolwiek Panią niepokoi. po badaniu lekarz okresli czy odczucia są w normie w danym tygodniu czy też okresli odpowiednie postępowanie w razie tegi typu odczuc.