Interakcja leku Berodual z oczami

Moj 1.5 roczny syn dostał do inhalacji lek Berodual. Jednak z przerdzeniem czytałam ulotkę jakie konsekwencje mogą wystąpić po interakcji leku z oczami. Staram się żeby maseczka dobrze przylegala do buzi natomiast nie zagwarantuje ze nie mogło mu się dostać coś do oczka bo inhalacje są trudne. Czy jest możliwość zwiększenia mogłam zrobic krzywde synkowi? Bo przecież taki maluszek nie powie mi ze nie wyraźnie widzi bądź ze oczko go boli

Witam. Proszę wykonywać inhalacje starannie jak się tylko da, dziecku nic się z oczami nie stanie.Jezeli Pani zdaniem cos się do oczu dostaje wystarczy oczy przepłukac po inhalacjach solą fizj. 0,9 % NaCl lub sztucznymi łzami bez konserwantów np Hyabak. Pozdrawiam serdecznie