Interakcja leku Sedam z lekami przeciwbólowymi

Witam. Czy przy stosowaniu Sedam 6 i Trittico cr 75 mg można brać tabletki Ibuprom lub Nurofen gdy boli ząb. Pozdrawiam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zastosowanie leków przeciwbólowych wraz z lekiem Sedam, może doprowadzić do nasilenia jego działania, teoretycznie więc ich zażycie powinien Pan skonsultować z lekarzem psychiatrą. Leki przeciwbólowe nie wchodzą w interakcję z lekiem Trittico.