Interpetacja wyników testu beta z krwi

Mam pytanie. Moja dziewczyna robiła test beta z krwi i jej wynik wyszedł <1,20, a górna norma była <5,68. Czy jest w ciąży? Z naszych obliczeń musiałby to być już około 11 tydzień ciąży. Proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Tak niski wynik badania hormonu betaHCG wyklucza ciążę. Dla ciąży w 11 tygodniu odpowiednie stężenie betaHCG wynosi powyżej 186 977.

Zachęcam do zapoznania się z treścią artykułu: Objawy ciąży.

Serdecznie pozdrawiam!