Interpretacja BAC tarczycy
Witam serdecznie. Proszę o interpretację wyniku BAC tarczycy. Plat lewy-obraz mikroskopowy odpowiada zmianie łagodnej-wole guzkowe z guzkiem rozrostowym z pojedynczymi strukturami brodawkowatymi. Wynik TSH 1.54 , a wynik USG tarczycy: widoczny, słago odgraniczony, niehomogenny, o unaczynieniu miąższu, obszar lity, o średniczy ok. 7 mm. Pozdrawiam Halina

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania
Witam. Rozpoznanie to zmiana łagodna. Nie znaleziono komórek rakowych. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.