Interpretacja badań okulistycznych 25-latki

Witam, proszę o interpretację badań okulistycznych: Zgrubienie spojówki gałkowej od nosa. Dno oczu: tarcza n. blado-różowa o granicach wyraźnych, zagłębiona na 0,3 dd. Pole widzenia OP: ograniczone od nosa 20 stopni, od dołu nosa o 10 stopni zaznaczona plamka ślepa. OL- ograniczone o 10 stopni.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien zinterpretować specjalista okulista, który zlecił wykonanie badania.